Wywiad z Kacprem Odziemczykiem.

Całkiem niedawno wybieraliście piłkarza rundy jesiennej w naszym zespole. Dzięki waszym głosom wyróżnienie to przypadło Kacprowi Odziemczykowi. Dzisiaj mamy dla was niespodziankę w postaci ciekawego wywiadu z zawodnikiem na którego oddaliście najwięcej swoich głosów.

Zapraszamy do lektury !!!

• Na początku chciałbym Ci pogratulować zwycięstwa w plebiscycie na najlepszego piłkarza rundy jesiennej.Jesteś najlepszym strzelcem naszego zespołu. Masz także najwięcej asyst. Czy wygrana w tym plebiscycie była dla Ciebie zaskoczeniem?

-Witam i dziękuję. Tak wygrana w tym plebiscycie była dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ udział w nim mógł wziąć każdy kto wszedł na naszą stronę internetową i oddać głos na wybranego przez siebie zawodnika. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy zagłosowali na mnie. Mam nadzieję, że nie zawiodę Was w rundzie wiosennej.

• Czy podoba Ci się atmosfera panująca w klubie?

-Tak, atmosfera jak najbardziej mi się podoba. Młodsi i starsi zawodnicy świetnie się ze sobą dogadują.

• W rundzie jesiennej występowałeś zarówno  pomocy jak i na środku obrony. Powiedz w której z tych formacji czujesz się najlepiej?

-Lepiej czuje się w pomocy , bardziej podchodzi mi gra ofensywna niż defensywna. Lubię czasem się pokiwać z przeciwnikiem co zauważyliście w tej rundzie , niekiedy przegrywałem ale bez żadnej konsekwencji.

• Który mecz z rundy jesiennej zapadł Ci szczególnie w pamięci i dlaczego?

-W pamięci zapadł mecz z Perłą Złotokłos .Być może dlatego że strzeliłem wtedy 3 bramki .Choć przegraliśmy mecz był wyrównany moglibyśmy wygrać ..lecz plany pokrzyżował nam masz bramkarz który dostał bezsensowną czerwoną kartkę.

• W tej chwili masz zdobytych 7 bramek w  lidze. Jaki dorobek strzelecki na koniec sezonu by Cie satysfakcjonował?

-Myślę ze 16 goli to byłby dobry rezultat .Asystami też bym nie pogardził. Ważniejsze jest jednak by nasza drużyna znajdowała się w czołówce tabeli.

• Z kim z drużyny masz najlepsze relacje?

-Ze wszystkimi.Jesteśmy zgraną ekipą.

• Twoja ocena poziomu waszej gry w skali od 1-10?

-Moim zdaniem 8.

•  Czy Twoim zdaniem przed rundą rewanżową w zespole są potrzebne wzmocnienia?

-Myślę że paru zawodników moglibyśmy ściągnąć ,przydałaby się szersza ławka rezerwowych.Mamy 7 zmian ,przydałoby się to wykorzystać i wstawić świeżych graczy na zmęczonych rywali

• Skoro jesteś tak długo w Wiśle, to poproszę Cię o podanie jedenastu zawodników którzy grali lub grają obecnie w naszym klubie i tworzyliby „Złotą Jedenastkę"

Mateusz kasprzak-Robert Jaroń-Patryk Grudziński-Łukasz Marciniak-Kamil Kabala-Paweł Kabala-Kacper Odziemczyk-Paweł Braun-Kacper Krawczyk-Adrian Jałocha-Mateusz Mielcuch

• Czy gdybyś otrzymał ofertę gry w seniorach przyjąłbyś ją ?

-Oczywiście że tak .Myślę że każdy zawodnik chciałby przejść o szczebel wyżej w poziomie gry . Seniorzy byliby dla mnie wyzwaniem.Może w przyszłości będę grał w podstawowej jedenastce.

• Czy masz jakiegoś ulubionego piłkarza na którym się wzorujesz?

-Obecnie wzoruje się na Aaronie Ramseyu ,w tym sezonie imponuje mi swoją grą w obecnym sezonie Premier League. Ma dużo goli i asyst jako pomocnik. Razem z Ozilem są nie do pokonania.

• Teraz pytanie od fanki."Masz dziewczynę"

-Obecnie nie.

• Czego mogę Ci życzyć na zbliżającą się piłkarską wiosnę?

-Pięknych goli asyst i oczywiście lidera.

• No więc tego, w imieniu swoim i kibiców Ci życzę. No i przede wszystkim zdrowia. Dzięki za rozmowę.

-Również dziękuję i pozdrawiam wszystkich kibiców Wisły Dziecinów.