Wywiad z Kacprem Krawczykiem.

Do rozpoczęcia przygotowań do rundy wiosennej zostało jeszcze trochę czasu.Postanowiliśmy dowiedzieć się jak czuje się nasz kolejny     zawodnik przed wznowieniem  przygotowań do rozgrywek i jak widzii obecną formę naszej drużyny,tym razem zgodził się nam udzielić wywiadu,Kacper Krawczyk.

Zapraszamy!

•  Na jakiej pozycji na boisku najlepiej się odnajdujesz?

Najczęściej trener wystawia mnie na lewej pomocy i tam najbardziej lubię grać lecz podoba mi się też gra na środku pomocy.

•  Jaki mecz w swojej karierze pamiętasz szczególnie i w którym według Ciebie najlepiej zagrałeś?

Najlepiej wspominam mój debiut w barwach Wisły strzeliłem wtedy moją pierwszą bramkę na własnym stadionie.Ulegliśmy wtedy 8-1 ale uważam że to był to dobry mecz w moim wykonaniu.

• Pamiętasz ile strzeliłeś od tego czasu bramek?

Od tamtej pory udało mi się zdobyć cztery bramki.Nie ukrywam ze mój dorobek powinien być dużo większy ale zawodziła mnie skuteczność.W rundzie jesiennej seryjnie nie wykorzystywałem stu procentowych okazji do zdobycia bramki.

• W tej chwili masz zdobytą 1 bramkę w  lidze. Jaki dorobek strzelecki na koniec sezonu by Cie satysfakcjonował ?​

Myślę ze 7 goli to byłby dobry rezultat . Ważniejsze jest jednak by nasza drużyna znajdowała się w czołówce tabeli.

• Czy podoba Ci się atmosfera panująca w klubie i z kim z drużyny masz najlepszy kontakt zarówno na boisku jak i poza nim?

Tak,atmosfera w klubie jest bardzo dobra,wszyscy się ze sobą dobrze dogaduje.Najlepszy kontakt mam z Kacprem Odziemczykiem i Patrykiem Grudzińskim.

• Czy jesteś zadowolony z osiągniętych wyników i stylu gry swojej drużyny?

Runda jesienna w naszym wykonaniu nie jest najgorsza.Przegraliśmy parę meczy których nie mieliśmy prawa przegrać przez to jesteśmy dopiero na ósmym miejscu.W kluczowych momentach zawodziła nas skuteczność.Co do stylu gry to popełniamy trochą błędów ale z biegiem czasu uda się je wyeliminować.

• Najlepszy i najgorszy mecz Wisły w rundzie jesiennej ?

Uważam że najlepszy mecz rozegraliśmy w Piasecznie.Tego dnia cała drużyna rozegrała dobry mecz i udało nam się zdobyć jeden punkt z liderem rozgrywek.Natomiast najsłabszy mecz moim zdaniem zagraliśmy w Łaskarzewie.Przegraliśmy ten mecz 5:2 bez walki a mecz był do wygrania.

•   Twoja ocena poziomu waszej gry w skali od 1-10?

Naszą grę oceniam na 7.

• Lepiej gra ci się wam u siebie czy na wyjazdach?

Lubie grać u siebie przy własnej publiczności.Wygraliśmy na własnym obiekcie trzy mecze a na wyjeździe tylko jeden.

• Jak sądzisz która formacja naszego zespołu jest naszym największym atutem?

Uważam że największy potencjał mamy w defensywie,której podporą są Łukasz Marciniak i kapitan drużyny Patryk Grudziński.Możemy ich pochwalić przede wszystkim za mecz z rezerwami Piaseczna.

• Czy uważasz że Wisła pod względem sportowym poradziłby sobie w mazowieckiej lidze juniorów ?

Uważam że nie.W przypadku awansu przydały by się wzmocnienia na paru pozycjach.

• Czy gdybyś otrzymał ofertę gry w seniorach przyjąłbyś ją ?

Oczywiście że tak .Myślę że każdy zawodnik chciałby grać kiedyś w seniorach . Może w przyszłości będę podstawowym zawodnikiem.

• Czego mogę Ci życzyć na zbliżającą się piłkarską wiosnę?

Samych zwycięstw i oczywiście lidera.

• No więc tego, w imieniu swoim i kibiców Ci życzę. No i przede wszystkim zdrowia. Dzięki za rozmowę.

Również dziękuję i pozdrawiam wszystkich kibiców Wisły Dziecinów.